“MINKŠTAI”: MOBILAUS INTERJERO DIRBTUVĖS

0 2018-07-23 - Kursai, Naujienos, Projektai

KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) rugpjūčio 3 dieną, architektas Vytautas Alšauskas kviečia  į mobilaus interjero dirbtuves, kuriose bus ieškomi įvairūs projekto “MINKŠTAI”  vilnos objektų modeliavimo variantai skirtingose erdvėse.

Trumpai apie projektą “MINKŠTAI”: suprantant formalių erdvių ir institucijų humanizavimo svarbą ir naudą, ypač kuriant emociškai saugią ir patrauklią zoną žmonėms su specialiaisiais poreikiais siūlome pritaikyti meninius sprendinius, kad sukurti žmogaus gerovei pritaikytą formalią erdvę, kurioje be meninių edukacinių užsiėmimų vyktų ir komunikacijos bei socialinių įgūdžių lavinimo procesai. Tokių kambarių įrengimas savarankiškai jau vyksta didelėse įmonėse, kurios stebėdamos asmenų reakciją į šiltą gamtinę erdvę ir jos įtaką darbo bei komunikacijos rezultatams pastebėjo, jog tokiose erdvėse neįtikėtinai greitai vyksta teigiami pokyčiai, kurie prisideda prie bendros gerovės asmeniui ir institucijai.

Dirbtuvės vyks 15–19.00 val., lektorius – architektas Vytautas Alšauskas, būtina išankstinė registracija el. paštu: inga@kkkc.lt arba tel. +370 618 145 06.

Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Projekto organizatorius Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas.

LTK_Logotipas(1) LRKM logo LT visi-01

Daugiau informacijos: 
Inga Norkūnienė
Kultūros vadybininkė edukacinių seminarų organizavimui
Mob. tel. 8 618 14506
El. p. inga@kkkc.lt