3D objektai 2D plakato kompozicijoje

0 2016-05-20 - Dizaino manufaktūra, Kursai, Naujienos, Parodos

Pirmosiomis gegužės dienomis Lietuvoje vienuoliktus metus iš eilės vyko Dizaino savaitė, kurios metu buvo siekiama pabrėžti tikrąją dizaino vertę: įžvalgių sprendimų, originalių idėjų ir preciziško, profesionalaus atlikimo sintezę. Dizaino savaitės metu Klaipėdoje didžiausias dėmesys buvo skiriamas vizualaus dizaino sričiai – buvo siekiama aktualizuoti grafinio dizaino, kaip vizualinės komunikacijos, perspektyvas Klaipėdos mieste bei atkreipti jaunų dizainerių dėmesį į šią dizaino kryptį ir sudominti moksleivius – būsimuosius kūrėjus – grafinio dizaino tendencijomis.

Gegužės 4 d. dizainerė Lina Jaruševičiūtė vedė kūrybines dirbtuves „3D objektų modeliavimas plokštumoje bei gautų 2D objektų naudojimas plakato kompozicijoje“. Dirbtuvėse buvo naudojami žmogaus komunikacijos būdus ir pojūčius atitinkantys dirbtiniai technologiniai pakaitalai – surogatai.

Keturiuose plakatuose, kurie yra eksponuojami KKKC Meno kiemo pirmųjų dirbtuvių  lange, yra 3D objektai, kuriuos dirbtuvių dalyviai dekonstravo į 2D išklotinę. 

 Teisingi atsakymai:

1. Kompiuterio kolonėlė;

2. Kompiuterio ausinės;

3. Kompiuterio pelė;

4. Kompiuterio monitorius

2D_1   2D_2   2D_3   2D_4