WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Art Mix
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

PARODOJE – MENO KIEMO TAPYTOJŲ BENDRUOMENĖS DARBAI

Vasario 14 d., penktadienį, 16 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kieme (Bažnyčių g. 4) atidaroma čia jau keletą metų vykstančių tapybos kursų suaugusiesiems dalyvių paveikslų paroda „Art Mix. Nuėjome toliau negu manėme“, kurioje savo naujausius darbus pristatys arti 20-ies pomėgio suvienytų dailininkų mėgėjų.

 

Skirtingų likimų, įvairių kartų, nepanašių patirčių, tačiau jaukiai susėdę prie molbertų. Susitikimų ir saviraiškos erdve tapo KKKC Meno kiemo studijos tapybos kursai, kurių vadovė – dailininkė Irma Leščinskaitė. Dauguma studijos narių – klaipėdiečiai, tačiau jai priklauso ir autoriai, šiuo metu gyvenantys Kaune, Palangoje, Tauragėje, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, bet tebepuoselėjantys ryšius su kolegomis. Studija seniai tapo bičiulių bendruomene, kurioje įprasta vieniems kitus sveikinti gimtadienio proga, kartu lankytis renginiuose, o vasarą – vykti į tapybos plenerus.

 

Prieš ketvertą metų KKKC inicijuoto projekto metu surengusi tapybos seminarą visiems norintiesiems, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto doc. I. Leščinskaitė nesvarstė, ar jis taps pagrindu ilgalaikei veiklai. Tačiau dalyvių branduolys, susipažinęs su piešimo bei tapybos pagrindais ir pagavęs kūrybos džiaugsmą, neketino skirstytis. Šitaip seminaras tapo naujosios studijos istorijos pradžia.

 

Kūrybinė saviraiška, meno pažinimas – ne kiekvieno iš mūsų asmeninės istorijos dalis, tačiau  kiekvienas sukaupiame įspūdžių, įžvalgų ir patirčių, kurioms išreikšti geresnio būdo už dailę tiesiog nėra. Kita vertus, tarp studijos narių gausu žmonių, kurie čia atėjo ne tik ieškodami laisvalaikio užsiėmimo, bet ir realizuodami nuo mažens kirbėjusius kūrybos užmojus.

 

Parodoje „Art Mix. Nuėjome toliau negu manėme“ darbus pristatys Aliona Baklanova, Olga Bašarinienė, Margarita Baklanova, Sandra Juozaitienė, Valerijus Perepiolkinas, Nadiežda Gorbačiova, Taida Tiriūnė, Birutė Jatkauskienė, Vida Ivaškevičienė (Lietuva–Norvegija), Artūras Jonikas (Lietuva–Anglija), Rūta Paškevičiūtė (Kaunas), Romualdas Ozgirdas (Tauragė), Gražina Pocienė, Birutė Godonavičienė, Danutė Dukienė, Raimonda Baltuonienė, Olesia Sorokina (Palanga), Tatjana Tarasevičienė (Palanga), Mindaugas Juodeika. Studijos nariai iki šiol yra surengę tris grupines tapybos parodas. Du nariai: R. Ozgirdas ir A. Jonikas – savo portfolio yra papildę ir personalinėmis parodomis.

 

Paroda „Art Mix. Nuėjome toliau negu manėme“ KKKC Meno kiemo languose veiks iki kovo 14 d.