WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Animacijos karavanas
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

ANIMACIJOS KARAVANAS

Regioninis kultūrinis ir edukacinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“


2012-10-25

 

Šiais metais Klaipėdos miesto gimtadienio renginiams įsibėgėjus, o kai kuriems jau ir pasibaigus, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas tik pradės savo kultūrinę kelionę po Vakarų Lietuvą.

 

Lietuvos kultūros fondo finansuojamas integracinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ rudens sezonu įžengs į tris pamario miestų mokyklas: spalio 24-25 d.- Kretingoje, lapkričio 7-8 d.- Kintuose, lapkričio 14-15 d.- Gargžduose, o savo žygį užbaigs gruodžio mėnesį  KKKC Meno kieme.

Tai pažintinis – praktinis projektas pristatantis animacijos žanrą ir smėlio animacijos techniką. Renginys taip pat orientuotas į Klaipėdos miesto gimtadienį. Moksleiviai susipažins ne tik su savo, bet ir kito dalyvaujančio miesto kilme ir istorija, kūrybiškai vizualizuoti pasirinktą istorinį fragmentą.

 

Vienas iš projekto „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ tikslų - skatinti domėtis savo bei kitų miestų istorija, identifikuoti save kaip pilnavertį miesto/miestelio gyventoją.

 

Lapkričio 26-30 d. vyks filmų pristatymas mokyklose, o nuo  gruodžio 5d. bus organizuojama baigiamoji projekto „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ paroda, kuri vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų cento Meno kiemo erdvėje. Ši projekto dalis – vizuali Klaipėdos miesto jubiliejaus ir viso vykusio projekto atspindys. Vėliau paroda kaip ir anksčiau vykę projekto kūrybiniai-edukaciniai užsiėmimai tęstų kelionę į jame dalyvavusias mokyklas.

 

Tikimasi, kad šis projektas nebus vienkartinis, tik šiems metams skirtas renginys: bus siekiama, kad  kitais metais jis atvyktų ir į kitų miestų mokyklas pristatydamas jau kitą animacijos techniką.

 

Projektą finansuoja - Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Projekto organizatoriai - Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras.