WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

"Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos" tęsiasi
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

PROJEKTAS "ANIMACIJOS KARAVANAS. MAŽOSIOS MIESTO LEGENDOS" TĘSIASI

Šių metų vasarą Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas  pradėjo savo kultūrinę kelionę po Klaipėdą su  kultūriniu ir edukaciniu projektu vaikams ir jaunimui „Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos“.

Projektas „Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos“ skirtas plėsti paauglių meninę raišką bei idėjų vizualizavimo galimybes, ugdyti kūrybinį mąstymą, skatinti turiningą užimtumą, domėjimąsi miesto istorija, lietuvių etnine kultūra ir kultūriniu paveldu.

Tęstinis pažintinis praktinis projektas supažindins mokinius su marionetinės animacijos žanru, šia technika sukuriant animacinį filmą apie Klaipėdos miesto objektus - simbolius. Programa bus pristatyta  ir vykdoma  dalyvaujant Klaipėdos H. Zudermano gimnazijos ir S. Dacho progimnazijos moksleiviams.

Teorinius ir praktinius animacijos užsiėmimus ves profesionalūs, ilgametės pedagoginės patirties turintys animacijos kūrėjai ir edukacinės veiklos vadybininkai.

Kurdami animacinį filmą, mokiniai išmoks pagal scenarijų piešti kadruotes, animuoti sukurtus personažus, montuoti, įgarsinti filmus. Pasiskirstę komandomis, dalyviai galės patys pasirinkti, kokios kūrybinės veiklos: dailininko, fazuotojo, garsintojo ar techniko – imtis.

 

Projekto „Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos“ filmo peržiūra numatoma gruodžio pradžioje ir vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kieme. Į pristatymą kviesime atvykti  dalyvavusių mokyklų moksleivius, jų šeimų narius, miesto kultūros ir meno veikėjus bei visus besidominčiuosius.

 

Rėmėjas – Kultūros taryba

Užsiėmimas H. Zudermano gimnazijoje Užsiėmimas H. Zudermano gimnazijoje Užsiėmimas H. Zudermano gimnazijoje Užsiėmimas H. Zudermano gimnazijoje Užsiėmimai S. Dacho progimnazijoje Užsiėmimai S. Dacho progimnazijoje Užsiėmimai S. Dacho progimnazijoje Užsiėmimai S. Dacho progimnazijoje Paskaita apie animaciją Paskaita apie animaciją Paskaita apie animaciją Paskaita apie animaciją