WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Animacijos karavanas
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

MOKSLEIVIŲ SUKURTAME FILMUKE ATGIJO KLAIPĖDOS SIMBOLIAI

Šią savaitę Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo projektas „Animacijos karavanas“ pradeda finalinį savo rudens kelionės etapą – Klaipėdoje pristatomas miesto moksleivių kartu su animacijos profesionalais sukurtas animacinis filmas „Mažosios miesto legendos“, kuriame atgyja uostamiesčio simboliai bei įžymybės.

Daugiau..

 

KKKC „ANIMACIJOS KARAVANAS“ FILMUKU JUNGIA KLAIPĖDOS SKULPTŪRAS

Klaipėdos senamiesčio peliuką nuo katino gelbstinti Taravos Anikė, stebuklingai upe ir burlaiviu pavirtę bičiuliai Danė ir Meridianas bei kiti personažai, kurių vardus žino kiekvienas uostamiesčio gyventojas, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo kūrybinio edukacinio projekto „Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos“ metu tampa neįprastų istorijų veikėjais.

Daugiau...

PROJEKTAS "ANIMACIJOS KARAVANAS. MAŽOSIOS MIESTO LEGENDOS" TĘSIASI

Šių metų vasarą Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas  pradėjo savo kultūrinę kelionę po Klaipėdą su  kultūriniu ir edukaciniu projektu vaikams ir jaunimui „Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos“.

Daugiau...

ANIMACIJOS KARAVANAS. MAŽOSIOS MIESTO LEGENDOS

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) iniciatyva ateinančiais mokslo metais kelias uostamiesčio mokyklas sujungs naujasis Meno kiemo kūrybinis edukacinis projektas „Animacijos karavanas. Mažosios miesto legendos“. Padedami profesionalių animacijos kūrėjų, uostamiesčio moksleiviai išmėgins save režisuodami bei gamindami animacinius filmus, skirtus žinomiausiems bei dar neatrastiems Klaipėdos simboliams.

Daugiau

KKKC Meno kiemas miestą sveikins regioniniu projektu vaikams ir jaunimui

Šiais metais Klaipėdos miesto gimtadienio renginiams įsibėgėjus, o kai kuriems jau ir pasibaigus, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas tik pradės savo kultūrinę kelionę po Vakarų Lietuvą.

 

Lietuvos respublikos kultūros ministerijos finansuojamas integracinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ rudens sezonu įžengė į tris pamario miestų mokyklas (Kretingoje, Kintuose, Gargžduose) ir savo žygį užbaigė gruodžio mėnesį KKKC Meno kieme.

Daugiau

ANIMACIJOS KARAVANAS

2012-10-25

 

Šiais metais Klaipėdos miesto gimtadienio renginiams įsibėgėjus, o kai kuriems jau ir pasibaigus, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas tik pradės savo kultūrinę kelionę po Vakarų Lietuvą.

Lietuvos kultūros fondo finansuojamas integracinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ rudens sezonu įžengs į tris pamario miestų mokyklas: spalio 24-25 d.- Kretingoje, lapkričio 7-8 d.- Kintuose, lapkričio 14-15 d.- Gargžduose, o savo žygį užbaigs gruodžio mėnesį  KKKC Meno kieme.

Daugiau