WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Sanne Pawelzyk
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

Sanne Pawelzyk/ 2012.11.12 - 2012.12.20

 

Savo kūryboje ieškau daiktų tarpusavio sąsajų, tyrinėju, kaip iš jų susikuria naujas kontekstas. Tarpusavyje susiję gali būti daugybė dalykų: laikraščio iškarpos, paveikslai, objektai, piešiniai, maži eskizai, užrašai, nuotraukos ir t.t. Ir netgi dviejų dalykų sujungimas jau perteikia naują idėją. Čia iškyla klausimas, ar vaizdai ir jų reikšmės, atsiradę iš bendrų asociacijų, gali likti neutralūs ir ar iš viso yra kažkas panašaus į bendrą supratimą.

 

Kita svarbi mano kūrybos dalis - projektų viešoje erdvėje inicijavimas. Pastaruosius penkerius metus su kitais menininkais dirbau įvairiose erdvėse. Aš nemanau, kad menas turi būti tik muziejuose, kur jį mato tik maža grupė žmonių. Menas turi eiti į visuomenę.

 

Klaipėdoje aš atradau Senamiesčio turgų. Pirmiausia aš likau sužavėta „rinkinukais“ ant stalo. Būdais, kaip buvo išreklamuotos, išdėliotos, pardavinėjamos prekės. Atrodo nieko ypatinga - keletas daiktų, obuoliai, o šalia jų - megztos kojinės. Šiame permainų amžiuje, kur tikri, paprasti dalykai nyksta bei pakeičiami visur vienodomis prekėmis, viskas ima supanašėti, susivienodinti. Tuo aspektu turgus man pasirodė labai originalus ir savitas. Žmonės čia suneša tai, ką patys padarė ar užaugino savo sode.