WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Nino Kvrivishvili
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

Nino Kvrivishvili dalyvauja KKKC organizuojamoje menininkų rezidentūros programos projekte "Kelionių agentūra" ir 2014 m. liepos 28–rugpjūčio 27 dienomis vieši Klaipėdoje.

Nino Kvrivishvili (g. 1984) tekstilės menininkė iš Gruzijos. Ji dėsto Tekstilės dizaino ir vizualinės kompozicijos programą Tbilisio dailės akademijoje.

Kūrybinėje praktikoje remiasi tekstilės tradicija. Menininkė audžia rankomis bei dažo skirtingos tekstūros audinius. Norėdama sustiprinti grožio estetiką, Nino Kvrivishvili atrado spalvą, kuri tapo ir erdvine medija.

„Kai kuriu, pirmiausia siekiu sukurti kūrinį, kuris būtų paveikus emociškai, tik po to racionaliai suprantamas“, – sako menininkė.

Projektas "Kelionių agentūra"

Projekte „Kelionių agentūra“ dalyvaujantiems rezidentams siūloma reflektuoti Klaipėdos regioną bei miestą, vesti dienoraščius bei „maršrutų apskaitą“, šitaip rezidentūrą prilyginant kultūrinių kelionių agentūrai.

Kūrinių temos tyrinės dvi problemas: pirmoji susijusi su kultūriniu identitetu, apie kurį sprendžiame iš asmeninės ir kolektyvinės patirties; antroji – su asmeninės patirties istorijų reprezentavimu ir  dokumentavimu, konceptualaus „pranešimo“ konstravimą paverčiant ne sausu dokumentavimu, bet kultūriniu įvykiu, sukeliančiu vietinės bendruomenės reakciją ir įtraukiančiu ją į šį procesą. Projekto akcentai – utopijos paieškos architektūroje, laiko slinktyse, lyties bei nacionaliniame identitete.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.