WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Ines Carola Baumgartl
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

Ines Carola Baumgartl

Gimė 1965 m. Vokietija

Esu poetė. Šiuo metu ruošiu savo antrąją poezijos knygą, kuri vadinsis “Ausflugssucht”. Tematiškai knygoje jungiami tekstai apie įvairias keliones: jūra, po mažas gyvenvietes ir ekspedicijos po jausmus: nuo tuštumos iki meilės prabudimo.

Kitą projektą “Poezija ir judėjimas” sudaro du elementai: medžiagos kolekcija apie keliones ir jos lyrinė konotacija, kaip ir jos kūrybinė transformacija į performatyvius dalykus.

Skaitydama, siekiu jungti savo poetinę kalbą su fiziniu būviu kaip įmanoma autentiškiau.  Taigi kaip poetė pradėjau sieti savo lyriką su improvizacija ar ritmingais choreografiniais judesiais. Šis projektas tik pradedamas.

Taip pat dirbu prie kitų dviejų projektų, kuriuose naudoju rusų tekstus. Pirmasis – eilėraščių rinkinys “Skythenscherben”, rusų literatūros “sidabro amžiaus” epochos poetės Elizavetos Kuzminos-Karavajevos tekstų interpretacija

Dvi kelionės į Vakarų Sibirą nuvedė mane prie šiaurės Nenzic elnių piemens ir poeto Jurijo Vella, kurio lyrika ketinu išversti į vokiečių kalbą. Vertimą papildys autentiški Nenzic garsai, balsų įrašais, čia rusų kalba veikia kaip mediatorius.