WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

KKKC Meno kieme pirmasis kortelinių projektas
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

KKKC Meno kieme pirmasis kortelinių projektas

Nuo vasario 17 d. KKKC  Meno kieme eksponuojama kortelinių paroda. Šią, pirmąją tokių objektų parodą organizavo Lietuvos bankų asociacija.

 

Lietuvoje neįprasti ir akį traukiantys aksesuarai jau spėjo sulaukti nemažo susidomėjimo. Pasak Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Stasio Kropo, lietuviai vis rečiau atsiskaito grynaisiais ir renkasi saugų mokėjimo būdą banko kortele. Tad rengiant parodą buvo siekiama atkreipti žmonių dėmesį į sparčiai besikeičiančias atsiskaitymo už prekes ir paslaugas tendencijas.

Specialiai pirmajai kortelinių parodai Lietuvoje, dizainerė Daiva Urbonavičiūtė sukūrė dvi originalias kortelines, skambiai pavadinusi jas „Mano meile, Siuzi“. Idėjų jas kuriant garsi Lietuvos dizainerė sėmėsi  iš ketvirtojo dešimtmečio filmų, kuriuose pasakojamos gangsterių meilės istorijos ir skamba džiazas. Todėl širdies formos kortelinės dvelkia moteriška elegancija ir aistra.

 

Vasario 23-26 d. Londono mados renginyje „LondonFashionWeekend“ D. Urbonavičiūtės ir kelių kitų garsių Lietuvos dizainerių darbai vienoje iš mados sostinių bus pristatyti specialiame stende.

 

„Baltijos šalių kūrėjai visuomet įdomūs senosios Europos mados žinovams ir mėgėjams. Šiemet juos ruošiuosi nustebinti originaliais aksesuarais – kortelinėmis-rankinėmis, kurios ką tik buvo eksponuojamos ir Vilniuje. Šias rankines kūriau siekdama sujungti praktiškumą ir stilių. Tikiu, kad Londone tokios rankinės sulauks susidomėjimo, nes užsienyje žmonės itin mėgsta mokėjimo korteles, ten taip pat populiarios įvairios lojalumo kortelės,“ – sakė dizainerė.

 

Iki kovo 1 d. Meno kieme praeiviai išvys drabužių salono „La Boutique“ dizainerės Jolantos Dumbliauskienės sukurtą „Swarovski“ kristalų vėrinį-kortelinę, kuriam buvo panaudoti per 2000 žėrinčių kristalų, bei eksperimentinės dizaino studijos „Močiutės dizainas“ kurtas kortelines.