WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Šeimos herbo paroda
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

KLAIPĖDIEČIUS RUGPJŪTĮ KVIEČIA MENO RENGINIAI ŠEIMOMS

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) atostogų nuotaika alsuojančio paskutinio vasaros mėnesio dienas kviečia leisti turiningai: nuo rugpjūčio vidurio čia veiks originali šeimos herbo paroda bei vyks edukaciniai užsiėmimai vaikams ir tėveliams.

Rugpjūčio 13-31 d. klaipėdiečiai kviečiami apsilankyti Meno kieme (Bažnyčių g. 4) veiksiančioje šeimų herbų parodoje. Herbus sukūrė gegužę Vilniaus mokytojų namų kiemelyje banko BIGBANK ir Gausių šeimų asociacijos surengtos tradicinės „Gausių šeimų dienos“ dalyviai.

 

Šventė sutraukė per 90 gausių šeimų iš visos Lietuvos. Jų sukurti artimiausių žmonių vienybės simbolių piešiniai, kūrybiškai interpretuojantys šeimos vertybes, dalyvavo šventės globėjos Austėjos Landsbergienės, socialinių mokslų daktarės, keturių vaikų mamos ir alternatyvaus požiūrio į vaikų ugdymą skatintojos, koordinuotame konkurse.

 

Parodos įspūdžiai gali sužadinti įkvėpimą kurti patiems, tad nuo rugpjūčio 17 d. kiekvieną šeštadienį mažieji ir jų tėveliai laukiami šeimų savaitgaliuose KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2). Čia rengiamuose edukaciniuose užsiėmimuose dera saviraiška ir malonus bendravimas, džiuginantys atradimai ir savo kūrybiškumo pažinimas.

 

Rugpjūčio 17 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Kiekviena paroda – tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje – tai galimybė šoje pasakoje patirti ir kūrybos proceso džiaugsmą. Ateikite ir patys tuo įsitikinsite.

Rugpjūčio 24 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Tapyba akvarele. Mano vasara“. Užsiėmimo metu „žaisime“ nepakartojamomis akvarelės spalvomis ir liesime vasariškai spalvingą paveikslą.

Rugpjūčio 31 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Mozaika iš popieriaus“. Mozaikos gali būti kuriamos iš įvairiausių medžiagų. Pasitelkę savo įgūdžius, vaizduotę, kruopštumą ir atidumą, mozaiką kursime iš spalvoto popieriaus.

 

Norintieji dalyvauti užsiėmimuose kviečiami iš anksto registruotis tel. 8 46 313691 arba el. paštu virginija@kkkc.lt.

 

BĮ „Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras“ neatsako už kitų organizatorių pateiktos informacijos turinį. Visa atsakomybė už informacijos turinį, autorinių teisių laikymąsi, atitikimą Lietuvos Respublikos įstatymams tenka informaciją pateikusiam šaltiniui.