WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

BŪSIMOSIOMS KNYGOMS – KLAIPĖDIEČIŲ SUKURTI VIRŠELIAI
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo
Būsimosios knygoms-klaipėdiečių sukurti viršeliai

BŪSIMOSIOMS KNYGOMS – KLAIPĖDIEČIŲ SUKURTI VIRŠELIAI

Esate iš uostamiesčio, domitės dizainu ir norite išmėginti savo kūrybinį potencialą? Jūsų registracijos laukia šį mėnesį duris atversianti ­Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) „Dizaino manufaktūra-2013“, kurioje laukiami visi kūrybingieji.

Vienas iš sėkmingiausių KKKC vykdomų kūrybinių industrijų projektų aprėpia pusės metų nemokamų kūrybinių seminarų ir paskaitų, ekskursijų į gamybos įmones bei savarankiško kūrybinio darbo ciklą. „Dizaino manufaktūra“ rengiama trečiąjį kartą. Šių metų tema – knygos dizainas.

Projektu siekiama sudaryti dalyviams sąlygas išplėtoti savo kūrybinę viziją nuo proto šturmo iki gaminio. Jiems talkina įvairioms kūrybinės veikloms sritims atstovaujantys lektoriai bei projekto partneriais tampančios įmonės.

Liepos 19 d. 19 val. ir 20 d. 12 val. KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4) vyko pirmieji „Dizaino manufaktūros-2013“ dalyvių susitikimai su šių metų projekto partnerės „Mintis“ leidyklos atstovais.

Projekto dalyviai kurs viršelius dviem „Minties“ leidyklos spaudai ruošiamoms knygoms: amerikiečio maisto ir kulinarijos istoriko Dave‘o Dewitto darbą „Da Vinčio virtuvė. Slaptoji itališkos virtuvės istorija“ ir Luko Devitos studiją „Lietuvos populiaroji muzika, džiazas ir rokas „Melodijos“ plokštelėse 1961–1991 m.“. Geriausi vizualiniai sprendimai taps tiražinių leidinių veidais.

„Mintis“ – viena iš seniausių šalies leidyklų, kurios ištakos siekia 1945-uosius. Šiandien leidykla tebėra orientuota į kultūrologinio, filosofinio, politologinio, istorinio pobūdžio bei grožinę literatūrą, drauge ieškodama naujų krypčių, temų bei formų.

Atrinktiems dalyviams dizaino manufaktūros užsiėmimai yra nemokami. Motyvacinis laiškas bei gyvenimo aprašymas padėtų įvertinti jūsų pasirengimą ir entuziazmą. Dalyvaujantieji projekte prašomi atsinešti į užsiėmimus savo kompiuterį ir fotoaparatą.

Norėdami užsiregistruoti, rašykite el. paštu rasma@kkkc.lt ir skambinkite mob. tel. (8-645)44321.

Daugiau informacijos:
Kultūrinės veiklos vadybininkė edukacinių seminarų organizavimui
Rasma Noreikytė
+370 46 313 691
rasma@kkkc.lt
www.menokiemas.lt
www.kkkc.lt

Projektą remia LR Kultūros ministerija