WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Kūrybiniai užsiėmimai pavasario įkvėpimui
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

MENO KIEME – KŪRYBINIAI UŽSIĖMIMAI PAVASARIO ĮKVĖPIMUI

 

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvės kovą kviečia ruoštis artėjančioms Velykoms bei atrasti saviraiškos džiaugsmą rengiamuose kūrybiniuose užsiėmimuose.

Kovo 21 d., penktadienį, 18 val. užsiėmimas „Tapybiniai margučių raštai“ grafikos dirbtuvėse kviečia išmėginti aliejinę monotipiją. „Pasikliaudami savo fantaziją ir bei tradicinius margučių raštus, kursime grafiškai tapybiškus piešinius. Žinoma, juos susiesime su pavasario šventės tematika, įpindami verbų, žydinčių augalų, atgimstančios gamtos motyvų“, – sakė grafikos dirbtuvių vadovė Toma Šlimaitė.

Aliejinė monotipija – viena iš tapybiškiausių grafikos technikų. Pasitelkus ją, spaudos formos (klišės) nereikia nei graviruoti, nei raižyti, nes viskas spaudžiama nuo klišės plokštumos, tad tai – puikiai pradedantiesiems tinkanti proga pažinti grafiką. Monotipijai žavesio suteikia improvizacija, atsitiktiniai spalvų deriniai, tonų perėjimai, linijos ir dėmės – jos efektų numatyti neįmanoma, tačiau jie puikiai tinka miniatiūrai, atvirukui ar kitokiam kūriniui.

Kovo 27 d., ketvirtadienį, 17 val. rengiamas užsiėmimas „Tapybos pradžiamokslis“. Tapytoja, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto doc. Irma Leščinskaitė ji skiria pradedantiems tapyti ir norintiems susipažinti su tapybos dalyko pagrindais, medžiagų technologijomis.

Kaip suprasti paveikslą, jo struktūrą bei kompoziciją, kaip pačiam dėlioti norimą nutapyti objektą drobės įrėmintoje erdvėje? Kas yra klaskinis spalvos derinys ir niuansai? Visa tai ir dar daugiau sužinosite užsiėmime, kurio metu bus mokoma ne tik aliejinės tapybos technikos, bet ir koliažo, kuriamo naudojant įvairius daiktus ir todėl itin parankaus mokantis kompozicijos pagrindų.
 

Free via Skype

Free via Skype