WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Jurij Shtapakov
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

KKKC Meno kiemo dirbtuvėse savaitei įsikūrė „Grafikos kabinetas“

Smalsiems, entuziastingiems ir norintiems linksmai bei turiningai praleisti laiką siūlėme pradėti nuo pirmosios KKKC kūrybinių susitikimų savaitės. Šį kartą jūsų laukė neklasikinė pažintis su klasikine grafika ir jos kūrėjais - Sankt Peterburgo menininkais Jurijumi Štapakovu ir Aleksandra Gart, o savaitgalį –  kūrybinis seminaras.

J.Štapakovas – plataus diapazono eksperimentinės grafikos kūrėjas. Jo kūrinių yra Nacionaliniame Ermitažo muziejuje (Sankt Peterburgas), Krokuvos nacionaliniame muziejuje (Krokuva, Lenkija), Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje „MoMa“. Iliustruotas autoriaus knygas galima rasti Sankt Peterburgo viešojoje, Aleksandrijos (Egiptas), Rygos (Latvija), Saksonijos valstybinėje (Drezdenas, Vokietija) ir Berlyno nacionalinėje bibliotekose (Berlynas, Vokietija).

Autorius yra surengęs 17 personalinių ir dalyvavęs daugiau nei 250 grupinių parodų.

 

Neseniai kūrybinį kelią pradėjusi A.Gart jau dalyvavo 30 grupinių parodų ir šiuo metu kartu su J.Štapakovu aktyviai plečia kūrybinės studijos „Grafikos kabinetas“ veiklą, kurioje ypač didelis dėmesys yra skiriamas kūrybinių seminarų vedimui, kultūriniams mainams bei rezidentų programoms ir, žinoma, grafikos kūrinių kolekcijos kaupimui.

Šią kolekciją klaipėdiečiai pamatys 2014m., o šią savaitę kviečiame užeiti į Meno kiemo dirbtuves susipažinti su menininkų kūryba, pabendrauti bei dalyvauti kūrybiniame grafikos meno seminare, kuris įvyko balandžio 12d., penktadienį, 18.00 – 21.00 val. ir balandžio 13d. šeštadienį 11.00 – 14 val.

 

Kūrybinis grafikos meno seminaras tai ne tik galimybė patiems pabūti grafikais, bet ir atradėjais. Menininkai kvietė atrasti šiandieninę civilizaciją iš naujo ir pasvarstyti, koks gi simbolis ją išreikštų ir būtų svarbus asmeniškai jums. Savo idėjas išraižę grafikos klišėje, kartu su menininkais perkėlėte jas  ant marškinėlių.

 

Jurijus Štapakovas: „Grafikos pasaulis man regisi kaip savita civilizacija, kurios unikalumą lemia kūrybos procese atsirandanti paklaida. Jei klysti – tai tik kūrybiškai.