WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/kkkc2/domains/menokiemas.lt/public_html/archyvas/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Informacinis pranešimas
home sitemap
EdukacijaParodosWorkshop'aiMeno akcijosFestivaliaiSeminaraiRezidentaiVideo

"Naujas Jūros šventės veidas"

Balandžio 8 - 14 dienomis, Meno kieme (Bažnyčių 4/Daržų 10), veiks kūrybinės dirbtuvės „Naujas Jūros šventės veidas“, kuriose kviečiami dalyvauti menininkai, norintys ir galintys sukurti originalių vizualinių projektų šių ir būsimų metų Jūros šventėms.

Kūrybinių dirbtuvių dalyvių darbai bus eksponuojami KKKC erdvėse. Šiais metais yra galimybė sudalyvauti su savo idėjomis, pasiūlymais visiems suinteresuotiems menininkams.
Jūros šventė - tradicinis Klaipėdos renginys, šiemet vyksiantis 54 kartą (nuo 1934), sukviečiantis būrius žmonių iš visos Lietuvos ir pasaulio, suteikiantis galimybę klaipėdiškiams didžiuotis savo miestu. 
Šventės misija: kurti Klaipėdos, kaip atviro ir pasaulietiško, bet labai savito jūrinio miesto įvaizdį. Tai – sudėtinga užduotis, kuriai atlikti būtina sutelkti visas kūrybines miesto pajėgas. Ta intencija VšĮ „Klaipėdos šventės“, Lietuvos dailės akademijos Klaipėdos vizualiojo dizaino katedros dėstytojas, architektas-dizaineris Saulius Jusionis ir KKKC Parodų rūmai, organizuoja kūrybines dirbtuves, į kurias kviečiami visi kūrėjai –dailininkai, dizaineriai, architektai - turintys savą Jūros šventės viziją. Organizatorių manymu, tai galimybė rasti naujų vizualių Jūros šventės įvaizdžio formų (ženklas, miesto puošybos galimybės, miesto objektų pritaikymo šventei galimybės ir kt.) sukurti saviraiškos erdvę visų kartų menininkams.
Kūrybinės dirbtuvės atveria duris balandžio 8 dieną, pirmadienį, 10 val. Negalintys dalyvauti penkių dienų kūrybinėje stovykloje, kviečiami pristatyti eksponavimui tinkamus projektinius pasiūlymus organizatoriams paštu (saulajus@yahoo.com) su savo kontaktine informacija.
Informacija telefonu 860190808, Saulius Jusionis